Bestyrelsen - bestyrelsen@darumif.dk
Tina Johannsen
Præsentation
61704122
Økonomiansvarlig

tina@darumif.dk


Se hele beskrivelsen
Wickie Lassen Agdal
Præsentation
30923058
Formand

Formand@darumif.dk

wickie@darumif.dk


Se hele beskrivelsen
Lene Vig Lagoni
Præsentation
28899148

Idrætsansvarlig

Kontakt: lene@darumif.dk


Se hele beskrivelsen
Mille Søs Nielsen Liuw
Præsentation
31340608

Frivilligansvarlig

Kontakt: mille@darumif.dk


Se hele beskrivelsen
Julie Pedersen
Præsentation
23822229

Administrativansvarlig

Kontakt: julie@darumif.dk



Se hele beskrivelsen
Mette Vilster
Præsentation
28919791

Suppleant

Se hele beskrivelsen
Administrativ personale
Pia Nissen
Præsentation

Kontorhænder fra DGI til hjælp med økonomi opgaver

Se hele beskrivelsen
Fodboldudvalg - fodbold@darumif.dk
Jacob Engelbrecht
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Jes Hjort
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Lene Kettunen
Præsentation

Børn og unge-udvalg i fodbold  

Se hele beskrivelsen
Ragnar Gaasedal
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Tanja Jensen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Danni Baatrup
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Gymnastikudvalg - gymnastik@darumif.dk
Ellen Søby Jensen
Præsentation

Kursusansvarlig - gymnastik

Se hele beskrivelsen
Emilie Stæhr Hansen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Lisbeth Poulsen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Mette Louise Gaasedal
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Aase Mousten Lauridsen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Else Marie Gravesen
Præsentation
 
 
 
Se hele beskrivelsen
Volleyudvalg - volley@darumif.dk
Pia Bøgesvang Mollerup
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Camilla Beck
Præsentation

 
Se hele beskrivelsen
Danni Baatrup
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Tennisudvalg - tennis@darumif.dk
Henrik Olesen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Kjeld Christensen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Tennis - Vedlighold
Anders Buus Thomsen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Billardudvalg - billard@darumif.dk
Jens Helt
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Niels Christian Hansen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Badmintonudvalg - badminton@darumif.dk
Anne Brink Andersen
Præsentation
 
Se hele beskrivelsen
Kurt Knudsen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Vibeke Aakjær
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Idræt om dagen og Krolfudvalg
Else Marie Lundgaard
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Inga Haulund
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Tovholder We Walk i Darum
Elisabeth M. Rasmussen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
PR og Kommunikations - pr@darumif.dk
Rikke Zethsen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Idræt til du segner - udvalg -segner@darumif.dk
Anita Anthonsen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Emilie Stæhr Hansen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Inge-Karina Hansen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Sponsorudvalg - sponsor@darumif.dk
Lise Lotte Madsen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Økonomiudvalg - okonomi@darumif.dk
Birgit Lundgård
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Birgit Mølgaard
Præsentation
60952591
Se hele beskrivelsen
Tina Johannsen
Præsentation
61704122
Økonomiansvarlig

tina@darumif.dk


Se hele beskrivelsen
Mikkel Christiansen
Præsentation
71958277
Se hele beskrivelsen
Præmiespil - praemiespil@darumif.dk
Bente Nielsen
Præsentation

Præmiespilansvarlig

Se hele beskrivelsen
Præmiespil hjælpere
Anton Nielsen
Præsentation

Præmispiltegner

Se hele beskrivelsen
Per Stæhr Hansen
Præsentation

Præmiespilstegner

Se hele beskrivelsen
John Thygesen
Præsentation

Præmispiltegner

Se hele beskrivelsen
DIF Gavekoordinator
Nina Jensen
Præsentation
 
Se hele beskrivelsen
Festudvalg - festudvalg@darumif.dk
Inge-Karina Hansen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Johnny Bækdal Sørensen
Præsentation
Se hele beskrivelsen
Mette Brink Christiansen
Præsentation

mette@darumif.dk

Se hele beskrivelsen